ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב כל מה שרציתם לדעת

ויזה לארה"ב – בחרתם את היעד הבא לחופשה שלכם והחלטתם להזמין טיסה לארצות הברית. רק מהמחשבה ההתרגשות עולה, ארץ האפשרויות הגדולה. בין אם אתם בוחרים טיסה לניו יורק בחוף המזרחי או טיסה ללוס אנג'לס בחוף המערבי, עליכם להוציא ויזה כדי להיכנס לתחומה של המעצמה הזו.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב ארוך ומייגע, צריך למלא טפסים, לקבוע פגישה בשגרירות, לעבור ראיון וכמובן לשלם סכום נכבד. אם התמזל מזלכם, אתם תקבלו אישור ותהיה לכם ויזה. אם לא נפל בחלקכם המזל, תצאו בידיים ריקות ותיאלצו להגיש בקשה פעם נוספת.

אז מה אתם צריכים להביא אתכם לראיון לויזה לארצות הברית?

טרם הפגישה תמלאו טופס בקשה לוויזה. תמצאו את הטופס באתר השגרירות האמריקאית. זהו טופס ארוך ולוקח זמן למלא אותו, הוא כולל בתוכו, פרטים אישיים, כולל עיסוקכם, סיבת ביקורכם בארה"ב ועוד שאלות רבות. שימו לב כי את הטופס יש למלא בשפה האנגלית בלבד.

מכתב הזמנה לראיון, לא כל מי שמגיע לשגרירות יכול להיכנס אליה. עליכם להביא אתכם את מכתב ההזמנה לראיון על מנת שהכניסה לשגרירות תתאפשר לכם בקלות. אישור תשלום האגרה, את האגרה תכלו לשלם דרך האתר, אפשר לקבל שובר לתשלום בדואר או לשלם בטלפון. תמונת פספורט ודרכון שתקף ל 6 חודשים לפחות. מומלץ לצרף גם דרכונים ישנים במידה ויש לכם אותם.

תוכן ממומן: אטרקציות בצפון המקומות שאסור לפספסטיסות ישירות לאמסטרדם

היערכו לראיון עם המראיין, היעזרו בכתבות באינטרנט או עם סוכנות נסיעות. הריאיון אורך מספר דקות לרוב רק בשפה האנגלית, יש נציגים שיודעם גם עברית אבל לא כדאי לבנות על זה. התהליך להוצאת ויזה לארה"ב היא ארוכה וכרוכה במילוי טפסים וניירת וכמובן עולה לא מעט כסף, ויזה לארה"ב עושים בחברות כגון אמסלם תיירות ונופש, אופיר טורס, איסתא, הדקה התשעים, צבר או כל חברה תיירות שמכבדת את עצמה. העיקר חברת תיירות גדולה ומוכרת על מנת שהליווי שתקבלו יקל עליכם את כל תהליך הוצאת הויזה.

עכשיו שיש לכם את כל מה שאתם צריכים לראיון, אתם ממתינים בקוצר רוח ליום המיוחל. קחו בחשבון שזמני ההמתנה לרוב ארוכים מאוד, היעזרו בסבלנות והקפידו להישמע להוראות ההתנהגות במקום. הן כתובות בשגרירות ומפורסמות באתר השגרירות גם כן. דבר נוסף, אם תכננתם להעביר את זמן ההמתנה בטלפון הנייד כדאי שתדעו, עם הגעתכם לשגרירות אתם מפקידים את תיקכם ואת הנייד. הצטיידו בספר טוב כדי להעביר את הזמן בנחת.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

ניווט מהיר לכותרות

פוסטים נוספים:

דילים לטיסות בעולם

דילים לטיסות בעולם

דילים לטיסות בעולם – העולם הוא מקום גדול ותמיד מרגש לחקור תרבויות, אנשים ומקומות חדשים. אם אתם מחפשים את הדילים