טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון

טיסות ברגע האחרון

בדרך כלל נהוג לתכנן חופשות כמה חודשים ולעתים אפילו שנה מראש. ישנם אנשים המנויים בחברות תעופה כאלה ואחרות ועל ידי כך מקבלים הטבות במחירי הטיסות והחופשות אולם משלמים על כך זמן רב מראש. טיסות ברגע האחרון הן דרך נוספת לצאת לחופשה, באופן ספונטני יותר, כאשר ניתן גם ליהנות ממחירי חופשה ומחירי טיסות נמוכים יותר וגם לא צריך לתכנן הרבה זמן מראש מבלי לדעת אם טסים.

היתרונות של טיסות ברגע האחרון:

  • לא צריך לתכנן הרבה זמן מראש – יש אנשים שבשל אילוצי עבודה או פשוט מבחינת האופי שלהם, אינם יכולים להתחייב לתאריכים מסוימים שבהם הם יצאו לחופש. הם מעדיפים לחכות קרוב יותר למועד ואז להזמין. העניין הוא שבדרך כלל מחירי הטיסות ובתי המלון יעלו ככל שהיעד יהיה קרוב יותר. בהנחה שאין לכם יעד מועדף ואתם מוכנים להיות ספונטניים ולבחור יעד מבין יעדים אפשריים בחברות התעופה – תוכלו בהחלט לקפוץ על היתר של טיסות ברגע האחרון במחירים מדהימים.
  • מחיר מוזל – כמובן שהיתרון המרכזי של טיסות ברגע האחרון הוא מחירן המוזל. זה נובע בעיקר בשל מישהו אחר שביטל, מטוס חכור שלא התמלא ומועד הטיסה הולך ומתקרב ו/או פשוט בשל ניסיון לקידום מכירות של חברות התעופה או חברות התיירות למלא קבוצה של מטיילים לטיול מאורגן.
  • טיסות מסודרות – בדרך כלל טיסות ברגע האחרון הן טיסות של מטוסים חכורים או טיסות סדירות שלא בתפוסה מלאה ולכן מוציאים כרטיסים טיסה אחרונים במחירים נמוכים. על כן לא מדובר בדרך כלל בטיסות לואו-קוסט שאלה טיסות מלאות רוב השנה ובהן השירותים הם ברמה ירודה מאשר בטיסות רגילות.

תוכן ממומן: כל מה שרציתם לדעת על ויזה לארה"ב

למדו עוד על היעד הבא שלכם לפני הטיסה:

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מידע על יעדים אטרקטיביים בעולם. למדו מקומות, הכירו את האטרקציות והכינו רשימה של אופציות נהדרות לחופשות הבאות שלכם. כך, ברגע שתרצו לצאת לחופשה ותחפשו טיסות ברגע האחרון, תוכלו לראות אם יש יעד ברשימה שלכם שיש אליו טיסה ברגע האחרון במחיר משתלם. אם אתם רוצים לברר האם יש כרטיסים ברגע האחרון ליעדים ספציפיים, תוכלו לשלוח לנו הודעה בעמוד יצירת הקשר באתר ואנו נשמח לבדוק זאת עבורכם.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

ניווט מהיר לכותרות

פוסטים נוספים:

דילים לטיסות בעולם

דילים לטיסות בעולם

דילים לטיסות בעולם – העולם הוא מקום גדול ותמיד מרגש לחקור תרבויות, אנשים ומקומות חדשים. אם אתם מחפשים את הדילים