טיול ג'יפים – חוויה מרתקת

חברות רבות מציעות טיולים מגוונים בארץ ובחו"ל, טיולים מאורגנים, טיולי תרבות וידע, טיולי אקסטרים ועוד. טיול ג'יפים זו חוויה שניתן לשלב בה את כל בני המשפחה, מבוגרים וילדים יכולים לקחת חלק מהטיול המתאפיין באווירה שונה.

טיולי ג'יפים מאפשרים לכם לראות את היעד שתבחרו מזווית אחרת, מקומות פחות תיירותיים, עיירות מצוירות ונופים מרהיבים בהרגשה כי אתם הראשונים שדורכים על האדמה זאת. ישנם טיולים המשלבים מדבריות ונופי הרים ודיונות, ישנם המתרכזים בנופים ירוקים ושדות חקלאיים חלקם עוברים בנחלים וביערות. לא משנה באיזו סגנון של טיול תבחרו או באיזו מדינה תבחרו, אתם תגלו תרבויות שונות ותצברו חוויות יוצאות דופן.

הטיול בג'יפים מאפשר למטיילים להגיע למקומות בהם אוטובוסים של תיירים לא יוכלו להגיע אליהם עקב תנאי הדרכים. שבילים צרים או שבילים לא סלולים לא יעצרו את הג'יפ מלקחת אתכם ליעדים עצריי נשימה. חלק מהחברות מארגנות טיולים בהם המטיילים הם נהגים וחלק מהחברות דואגות לנהג בכל ג'יפ, בשני המקרים הטיול הינו חוויתי ומהנה. טיולי ג'יפים – מסעות מציעים שלל טיולים ביעדים שונים בעולם, עם שפע אטרקציות המלוות לכל מסלול.

היתרון הגדול בטיול ג'יפים הוא האפשרות להכיר תרבויות שלא ניתן לפגוש בערים מתקדמות. כחלק מטיול ג'יפים שאני טיילתי בגאורגיה, לאחר נסיעה ממושכת שבסיומה הגענו למגדל עתיק שבו חיכתה לנו אישה מבוגרת טובת לב שהכינה עם בנותיה עבורנו אוכל מקומי חם, ישבנו כל חברי הקבוצה בתוך המגדל לארוחת הערב ובסיום הארוחה התחלקנו לחדרים. חדר האוכל, המקלחות וחדרי השינה כולם נבנו ותוכננו בתוך המגדל ששימש בהיסטוריה הגיאורגית את המקומיים להגנה בפני תוקפיהם. חוויה יוצאת דופן שזכורה לנו כבר שנים. האפשרות שניתנה לנו להתארח במבנה כל כך ישן עם אמצעים דלים נשאר בנו כחוויה מדהימה.

אלו מקומות ייחודיים המאפשרים לכם לחוות טיול בדרך שונה ומהנה, בין אם בנופים המדהימים לצדי הדרך ובין אם בביקור במקומות מבודדים ומרגשים, כולל הסיפורים של המקומיים והתרבות המשתנה בכל מקום שמבקרים בו. החוויה מאפשרת לכם להכיר אנשים מתרבות כל כך שונה משלנו הישראלים, סיפרי היסטוריה המקומית מרתקים וכל זה מול מתנת הטבע לנופים מרהיבים.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

ניווט מהיר לכותרות

פוסטים נוספים:

דילים לטיסות בעולם

דילים לטיסות בעולם

דילים לטיסות בעולם – העולם הוא מקום גדול ותמיד מרגש לחקור תרבויות, אנשים ומקומות חדשים. אם אתם מחפשים את הדילים